STREET FASHION STORE - FASHIONLOOK®

Vitajte v našom obchode Fashionlook.sk trošku sa Vám predstavíme aby ste vedeli ako sme vznikli, prečo sme vznikli a čo je našim cieľom a poslaním.

Na Fashionlooku nájdeš tie najlepšie módne vychytávky v ktorých budeš zaručene IN! Prečo? Lebo my sme móda a návrhári ju určujú, tak nechaj sa uniesť a čekuj kúsky od Slovenských ale i Nemeckých návrhárov.

Nie sme len obchod či e-shop sme značka ktorá ti predstaví naozaj kúsky ktoré sa hodia na každú príležitosť. Naša vášeň k móde je tomu pravým príkladom.

Náš store vznikol začiatkom roka 2014 kedy sme odštartovali prvú dekádu našej cesty až k Vám domov. Už od samého začiatku fungovania je našim poslaním Vám nerobiť nič iné len radosť z toho čo nosíte, kde a kedy. Náš tím sa o Vás stará 24h/7 dní v týždni len preto aby sme ťa urobili štastným a naplnili Vaše fashion túžby.

Chceš vedieť viac? Tak čítaj ďalej lebo ešte sme neskončili :-). Určite ťa zaujíma pre koho je tento druh módy určený, my ti to povieme..pre teba! Pre každého kto sa chce cítiť vo svojej koži, pre každého kto chce určitým spôsobom zaujať a upútať na seba pozornosť tým ako perfektne je oblečený a získať status " FASHIONLOOK ". 

Fashionlook vznikol s jedným hlavným zámerom a to je aby sme ti prinášali novinky zo sveta módy a uviedli ťa na pravú mieru čo je aktuálne trendy a do toho si to rovno môžeš u nás kúpiť a my ti to doručíme najneskôr do 5 pracovných dní. Naše sklady sú na Slovensku ale i v Českéj Republike a v Nemecku.

Nechaj sa inšpirovať Slovenskými ale i Nemeckými návrhármi a urob zo seba moderného človeka, na veku vôbec nezáleží buď jednoducho IN.

Ak nás nepoznáš venuj nám prosím aspon 5min tvojho času a my ti sľubujeme že ti ukážeme trendy outfity v ktorých môžeš vyniknúť aj ty.

 

Chceš vedieť ským spolupracujeme? Tak čekni tu a dozvieš sa viac! -> 

Team Fashionlook
Tvoja cesta k úspechu sa začína tým čo si oblečieš!