Jej hviezda vystrelila závratnou rýchlosťou nahor, video s kunami pozná ažda každý fanúšik youtubu a utáraná pani Gitka pobaví všetky vekové kategórie. Eva má toho však na konte oveľa viac.

Vedeli ste, že Eva miluje jednorožce, vie byť nad vecou a je vegetariánka? Ak ste pozerali jej seriál Svet podľa Evelyn, v jednom dieli musela zaryť prsty do upečeného kurčaťa a poriadne sa s chuťou zahryznúť. Žiadna slasť pre túto milú blondýnku, ktorej už len vôňa a krehké kostičky pod rukami spôsobovali nevoľnosť. No dobrá komička sa v nej nezaprie...

S Evou sme sa stretli pri fotení špeciálneho editoriálu len pre Magazín Fashionlook. Poviem vám, s touto babou sa nikdy nenudíte, či už sa smejete až vás brucho bolí alebo preberáte vážne témy. 

Evi, čo plánuješ v najbližšej dobe, na čom pracuješ?

Momentálne pracujem na tom, aby som úspešne odštátnicovala. Takisto sa za mesiac púšťame do písania ďalšej série seriálu Svet podľa Evelyn, na čo sa mimoriadne teším, lebo je veľmi príjemné pracovať na tomto projekte s ľuďmi, ktorých mám veľmi rada. V máji fanúšikovia uvidia tiež omnoho viac Gitky, ktorá bude nielen online, ale aj na RTVS. To si však zatiaľ nechávam ako prekvapenie. Do toho sme aj rozbehli projekt s portálom cvicte.sk a zahájila som svoju cestu k ideálnej postave. Takže okrem toho makám na sebe, ako sa len dá... Nuž, je toho dosť, ale ja som taký trošku workoholik, preto som veľmi rada, že sa môžem realizovať a zažiť kopec vecí. A aby som nezabudla spomenúť, chystám sa na charitatívnu akciu Beh v opätkoch :)

evea1

Len prednedávnom si odovzdala diplomovku. O čom si písala a čo študuješ?

Študujem marketingovú a masmediálnu komunikáciu, ale diplomovku som mala trošku z iného súdku. Písala som o Helene Třeštíkovej a Olge Sommer, čo sú dve vynikajúce české dokumentaristky - odporúčam si určite pozrieť aspoň jeden dokument od každej - Magický hlas rebelky alebo Mallory.

Aké prežívaš momentálne obdobie, vzhľadom k tomu, že budeš končiť školu a si pracovne vyťažená?

Ja ho prežívam dobre :) Teším sa zo všetkého čo sa mi deje, aj keď sa priznám, že sa trošku obávam toho, keď skončím školu, lebo to pre mňa znamená oficiálnu dospelosť ... A ja nechcem byť dospelá (smiech).

evea2


Koľko má Eva tvárí?

Eva len jednu :)

Ľudia ťa vnímajú ako veselú, večne vysmiatu. Bývaš aj smutná?

Samozrejme keď človek nie je niekedy smutný, asi niečo nie je v poriadku. Je to normálny výboj, raz je dobre, raz je zle. Som smutná, pekne si to užijem, poplačem, vynervačím a idem ďalej... Som žena a som citlivá. Je to súčasť mojej osobnosti a je to súčasť, ktorú plne prijímam.

Čo ťa vie fakt vytočiť?

Nespravodlivosť a hlupáci. Myslím, že to je asi problém viacerých z nás :) Nemám rada keď sa ľudia správajú nefér voči mne alebo voči iným.

evea3

Aký je rozdiel medzi tebou a tvojim alter egom Evelyn a čo máte spoločné?

Viac je odlišné ako spoločné. Ja som introvertnejšia a nie som taká naivná, alebo si to chcem aspoň myslieť (smiech). No neviem či je to úplne pravda! Hlavne máme rozdielne charaktery. Ja som Eva a hrám Evelyn, nežijem jej život.

evea4

evea5

Keďže sme Fashionlook a venujeme sa móde, povedz nám, aký je tvoj štýl, čo najradšej nosíš, v čom sa cítiš najlepšie?

Veľmi rada nosím krátke sukne a rifľovú bundu (smiech). To je moje. Mám rada pohodlie a takisto tenisky. Nie som ten typ baby, ktorá je načančaná od hlavy po päty. Taký ten casual štýl, ale keďže stále cvičím, väčšinou ma teraz vidno len v cvičebnom outfite ako idem do fitka alebo z neho. 

Aká je tvoja naj farba?

Žltá, ružová a čierna, ale farby mám rada všetky. Jediné čo nemusím je hnedá. Inak som v pohode so všetkými.

Čo by si si nikdy neobliekla?

Nemám nič takto vyhranené. Dôležité je obliecť sa tak, ako človek chce. Je super mať v obliekaní slobodu a pokiaľ tam je, je jedno čo máte na sebe - veci treba vedieť predať :) Ako sa hovorí, niekto by si napríklad nikdy nedal sandále a ponožky, a potom sú typy, ktoré sa takto obujú a vedia to jednoducho nosiť so štýlom.

evea6

Aký si v posledej dobe videla film, ktorý ťa nadchol a odporučila by si ho našim čitateľom? A prečo?

Presne ako som spomínala, určite odporúčam dokumentárne filmy od autoiek, ktoré som spomínala vyššie. Keď som doma pozerám skôr seriály ako Orange is the new black, momentálne som na tom najviac namotaná, alebo Narcos.

Prezraď nám ešte aká bola malá Eva, aké mala sny, plány?

Malá Eva bola šibal! Sny a plány sa menili každý týždeň, a to mi zostalo doteraz. Som veľmi nestála, nezahniezďujem sa niekde. Malá Eva bola vždy veľmi asertívna a tvrdohlavá, robila si vždy čo chcela a vedela si to aj obhájiť. Veľa snívala, hlavne cez deň, o všeličom, ale to robím aj teraz.

Kde sa vidíš v budúcnosti?

Neplánujem to, nechám sa prekvapiť. Mám rada prekvapenia... Jediné čo chcem, je úsmev na tvári :)

evea7

>>>Čítajte aj: Tipy a triky jarného dokonalého make-upu podľa talentovanej vizážistky Dominiky Bartošovičovej + ROZHOVOR

Akú najlepšiu radu si dostala do života?

Nepamätám si na nič výrazné, ale zrejme to, aby si vždy bola sama sebou. Byť autentický, "byť svoj", to je veľmi fajn. Osvedčilo sa mi to. A ešte počúvať svoju intuíciu. Počúvam ju a dobre mi radí.

Nejaké posolstvo pre čitateľov na záver?

Nech robia čo ich baví, a nech nerobia kompromisy. A majú sa radi! :) 

evea8

Foto: Michal Jakubec BASE factory

Model: Evelyn

Styling: Dominika Mrázová

MUaH: Martina Krupčíková

Asistencia: Nikol T.

„Ja som Eva a hrám Evelyn, nežijem jej život,“ tvrdí populárna mladá slovenská komička

Jej hviezda vystrelila závratnou rýchlosťou nahor, video s kunami pozná ažda každý fanúšik youtubu a utáraná pani Gitka pobaví všetky vekové kategórie. Eva má toho však na konte oveľa viac.
 
Posted in News