Každá kolekcia oblečenia FASHIONLOOK je nápaditá, výrazná a originálna. Presne týmito slovami sme sa riadili aj pri výbere modelov, ktorí mali prezentovať spoločný fotoeditoriál. Rozhodli sme sa osloviť priamo Slovenské národné divadlo a to výborných baletných umelcov - Rominu Kołodziej a Andreja Szaba. A z výsledku sme boli viac ako nadšení!

 

 

Naším cieľom je prezentovať značku FASHIONLOOK ako synonymum štýlu, luxusu a výnimočnosti. Náš tím je plný talentovaných a kreatívnych mladých ľudí, čo sme ukázali i pri fotení spomínanej kolekcie. Za výslednými fotografiami je mnoho práce, úsilia, fantázie a úprav. My vám teraz prinášame exkluzívny pohľad do zákulisia!

 

 

Sólisti SND Andrej a Romina, ktorí sa snáď najlepšie cítia na divadelných doskách, boli súčasťou tohto výnimočného dňa, kedy sme spojili dokopy tri formy umenia: balet, módu a umelecké líčenie. I napriek ich počiatočnej nervozite, ktorá opadla spolu s prvým stlačením spúšte fotoaparátu, sa dokázali profesionálne zhostiť i svojej novej úlohy - úlohy modelov, ktorú zvládli bravúrne.

 

 

K dokonalému výsledku prispela svojím umením aj profesionálna vizážistka Miška Frimmerová, ktorá prezentuje známu kozmetickú značku MAX FACTOR. Fotenie prebiehalo v priestoroch River parku v luxusnej kaviarni Avenue. Toto miesto poskytlo dokonalú atmosféru a kulisy, ktoré perfektne umocnili celkový výsledok. K uvoľnenej atmosfére prispel celý štáb a ostatné modelky, pretože nás táto práca všetkých skutočne bavila. Miška Frimmerová bola prítomná počas celého fotenia, a tak mohla dohliadať na každý detail vizáže. 

 

 

Čas ubehol vskutku veľmi rýchlo a posledné cvaknutie padlo pred pol ôsmou večer. Napriek pokročilému času sme všetci mali veľmi dobrý pocit z vykonanej práce. Veríme, že táto spolupráca nebola posledná. Výsledné fotografie sú jednoducho skvostné! A my ďakujeme všetkým zúčastneným za perfektnú spoluprácu!

 

 

 

Sleduj najnovšie premiérySlovenské národné divadlo

 

 

 

 

-Special thanks-

Andrej & Romina

Natali Dongova & Team (SND)

Miška Frimmerová (MAX FACTOR)

Ján Vajas (jphoto.eu)

Ivana Maslenová

Zuzka Bartaková

Luc Suchá

Ema Fajnorová

Cave bar Avenue

  

Sleduj najnovšie premiéry Slovenské národné divadlo

 

Buďte aj vy Fashionlook a sledujte nás na Instagrame!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto:Ján Vajas

         Ema Fajnorová

Model: Andrej Szabo & Romina Kołodziej (SND)

Styling: Team Fashionlook

Vizáž: Michaela Frimmerová (MAX FACTOR)

Romina Kołodziej a Andrej Szabo zo SND pod špičkou našich fotoaparátov.

Posted in News