MOJA REČ

MOJA REČ

Moja Reč je slovenské hip-hopové duo, ktoré tvoria raperi s umeleckými menami Supa a Delik pôvodom z Handlovej.

 

MOJA REČ a.k.a. rapmeister a dúha je niečo čo nám vháňa energiu pri tvorbe outfitov :-)

 

Spolupracujú aj s kapelou Komplot (Braňo CH. - gitara, Marek G. - bicie a Branko H. - basová gitara). V roku 2004 nahrali demo, na ktorom sa nachádza 14 skladieb, z toho prvých sedem s Komplotom a ďalších sedem je nahraných do podkladov z ktorých 5 je od Ramona, Vec a Supa prispeli po jednom beate. Na koncertoch bez živých nástrojov vystupovali s DJ-om ALIM (RIP 17.4.2009). Ich producentmi sú Ramon a Jojo Engerer. Začiatkom roka 2005 sa Delik a Supa presťahovali do Prahy a odtiaľ zase spať do Handlovej. Ich prvá hosťovačka sa objavila na Zverinovom albume ,,Svetlo V Tme“. Tak isto sa ich skladby objavili aj na obidvoch albumoch Nejbr Hip Hop Mix. V lete roku 2006 vydali svoj prvý mixtape Dobrí Chlapci, ktorý bol ako predzvesť k ich prvému albumu S/M Show, ktorý vyšiel v decembri 2006.
 
 
Na začiatku roka 2007 sa do obehov televíznych hudobných relácii dostal ich prvý dvoj klip „Step Back/Otec Pije “. V tomto klipe sa objavil aj známy raper a DJ - Vec. V tomto roku (2007) chalani vydali svoj druhý mixtape, na ktorom nenájdeme síce žiadnu hosťovačku, ale zato nájdeme veľmi dobré podklady a hlavne kvalitný rap. Za rok 2006/2007 sa zaradili medzi Hip-Hopovú špičku, kde patria dodnes. V roku 2009 vydali dvoj CD album s názvom Dual Shock ktorý obsahuje 32 parádnych skladieb. 

 

Posledný počin od MR je DOBRI CHLAPCI vol.3 a v týchto dňoch intenzivne pracujú na ďalších projektoch o ktorých sa čoskoro dozviete

 

 

 
 

 Sleduj MOJU REČ aj na ich sociálnych sieťach!

 

    Booking: mojarecbooking@gmail.com

"Nezabudni povedať, že kontakt máš od Fashionlook.sk"

 

MOJA REČ_TUBE